Posted on

Majestic „Mi-ło-ś-ć”- KLIP

Czy  wiecie co to jest „Miłość”?
„Miłość” to najnowszy teledysk trójmiejskiego składu Majestic. Utwór pochodzi z ich drugiego albumu „Przyzwoita”.
Spróbujecie odpowiedzieć na to pytanie słuchając piosenki i stańcie się bohaterami utworu tak jak m.in. Bruce Lee, Ray Charles czy John Lennon.
Wraz z ostatnimi promieniami słońca u niektórych z Was utwór „Miłość” może wywołać wspomnienia swoich niedawnych wakacyjnych miłosnych wspomnień lub przygód.
Nie pozostaje więc nic innego jak głośno nastawić sprzęt grający i posłuchać utworu „Miłość” 😉

„Mi-ło-ś-ć”
muzyka: Majestic
słowa: Michał Zaremba
album „Przyzwoita” (New Experimental Art, 2013)

Parę słów od Majestic:

Od prawie 10 lat robimy coraz większe zamieszanie na scenie muzycznej nie tylko w Polsce (także Anglia, Niemcy, Litwa), a stawiamy głównie na koncerty na żywo. Do tej pory wystąpiliśmy ponad 450 razy (klubowe trasy koncertowe, plenery, festiwale). Prezentujemy muzykę taneczno-energetyczną (mix ska, regage, rock). To w połączeniu z wybuchową sekcja dęta, specyficznym poczuciem humoru oraz z dobrym kontaktem z publiką szybko zamienia wszystkie ciała stałe pod sceną w skaczące, uśmiechnięte i chcące uwolnić swoją energię elektrony. Czasami ciężko je później okiełznać…
Udało nam się dotrzeć do półfinału Must Be The Music (2 edycja, Polsat 2011), a także zdobyć laury na kilkunastu ogólnopolskich przeglądach i konkursach (m.in. Ostróda Reggae Festiwal, KortoFest). W styczniu 2013 ukazała się nasza druga płyta „Przyzwoita”, a w wielu rozgłośniach radiowych można usłyszeć singlowe utwory – tytułową Przyzwoitą, Everybody Jestic i Jedziemy.
Obecnie zaczynamy prace nad nowym materiałem na naszą nową, trzecią płytę oraz zabieramy się za kolejne koncerty…

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *