Posted on

Młode wilki z Hanzy debiutują na polskiej scenie rockowej

O sobie mówią wprost: gramy rocka i wierzymy w dobrą energię na scenie! Jest ich czterech: Bartek Rogula na perkusji, Tomek Domoradzki na gitarze, Marcin Kiciński na basie i Piotrek Niesłuchowski na wokalu. Piotrek wystąpił w pierwszej edycji programu The Voice of Poland, w drużynie Ani Dąbrowskiej. Dotarł aż do finału! Jego udział zaowocował piosenką, nagraną w duecie ze swoją trenerką, pt. Nothing’s wrong. Hanza gra razem od 2012 roku. W tym czasie udało im się zdobyć kilka nagród i wyróżnień i odnieść kilka mniejszych i większych sukcesów:

– Nagroda Publiczności na Bałtyk Festiwal 2014, gdzie zostali zaproszeni jako jeden z czterech artystów (wybranych spośród setki zgłoszeń!);

– Na ogólnoświatowym festiwalu EMERGENZA dla kapel bez kontraktu, w drodze głosowania publiczności i jury zostali ogłoszeni najlepszym zespołem bez kontraktu na Mazowszu i trzecim najlepszym w kraju.

W maju 2015 roku zagrali koncert jako Gość Specjalny na scenie legendarnego klubu SO36 w Berlinie, gdzie spotkali się z bardzo entuzjastyczną reakcją zarówno publiczności, jak i innych zespołów.

11 września ukazuje się ich debiutancka płyta „Bądź,co bądź, pochopne wnioski. Płytę promuje singiel „Ten sam”.

Pierwsze single oraz klipy sa juz opublikowane na oficjalnym kanale Hanza Band

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *